Praca

Specjalista handlowy do spraw kluczowych klientów

P.P.H.U. PROSPER Sp. z o.o. jest jedną z czołowych firm na polskim rynku elektroenergetycznym.

P.P.H.U. PROSPER  Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec/Kraj

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie, rozwijanie współpracy oraz budowanie trwałych relacji z klientami
  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży zapewniającej wyróżniającą pozycję firmy
  • Budowanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie i realizacja budżetu
  • Wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • Odpowiedzialność za organizację i monitoring akcji promocyjnych
  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
  • Analizowanie danych rynkowych

Wymagania:

  • Znajomość technik sprzedaży,
  • wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywność, kreatywność, przedsiębiorczość,
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w branży związanej z elektroenergetyką lub elektroinstalacją,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mail: rekrutacja@prosper.com.pl

Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości
"Praca/Specjalista handlowy do spraw kluczowych klientów"

Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl